Sveti Nikola

2017

ODOVZDANÉ

Sveti Nikola

2017

ODOVZDANÉ

Sveti Nikola

2017

ODOVZDANÉ

Sveti Nikola - Privlaka 4

2017

ODOVZDANÉ

Sveti Nikola - Privlaka 4

2017

ODOVZDANÉ

Cca 15 m od pláže,
s výhľadom na more

kompletná 2-rocná záruka
a asistencné služby

5 izieb,
2 kúpelne, veľká obývačka

 

skúsenosti a kvalita prenesená do
vkusnej prímorskej architektúry

na kľúč (podlahy, obkladačky, sanita) príprava klimatizácie (bez kuch. linky)

juhozápadná orientácia vám
poskytne dostatok slnka na celý deň

Architektúra

Slovenská firma ponúka v Chorvátsku na predaj v poradí svoj štvrtý projekt, 3 domy s priamym vstupom na pláž v obci Privlaka. 
Domy sa nachádzajú priamo pri mori cca 15 m od pláže, na južne orientovanom
pozemku.
V blízkosti cca 15 min pešo je obchod, beach bar, kaviarne. 
Domček o úžitkovej ploche 100 m² je možné využívať ako rodinnú nehnuteľnosť
na dvoch podlažiach, alebo vo forme dvoch apartmánov nad sebou. Dom má 4 spálne. 
Na výber je viacero možností usporiadania vnútorného priestoru. .
Viac informácií na vyžiadanie

Prevedenie

Na stavbu domov používame vždy kvalitné materiály a stavbu osobne dozorujeme až do jej úplného dokončenia vrátane zabezpečenia listu vlastníctva, kolaudačného a užívacieho povolenia. Všetky domy sú v prevedení štandard s možnosťou kompletného dozariadenia nábytkom v prípade záujmu klienta. V cene je zahrnuté aj zriadenie internet pripojenia a satelitnej TV so slovenskými a českými kanálmi.

Lokalita

Privlaka je idylické rybárske mestečko v Dalmácii. Okrem kompletnej občianskej vybavenosti (obchody, reštaurácie, plážové bary, marina, hotel), ponúka krásnu piesočnú pláž. Od hlavného mesta župánie – Zadaru je vzdialené 20 km. Do Zadaru sa dostanete zo Slovenska priamo po diaľnici od 700 do 900 kilometrov podľa toho, z ktorého miesta na Slovensku vyrazíte.

Prednosťou lokality Privlaka nie je len skvelé more a jej vybavenie, ale aj možnosti trávenia času, ktoré poskytuje. Okrem neďalekého Zadaru je lákadlom lokality aj 5 km vzdialené historické mestečko Nin, ktoré bolo sídlom chorvátskych kráľov. Hoci je len na malom ostrovčeku v lagúne, je najstarším chorvátskym kráľovským mestom. Mimo malebných uličiek, rímskych a kresťanských pamiatok, zaujme aj pekná piesčitá Ninská lagúna.

Okrem pohody pri kúpaní v mori má Privlaka široké možnosti aj pre rekreačný šport. Príjemné cyklotrasy ponúkajú vychutnať si čas v Chorvátsku aj inak.

Privlaka má okrem povestných piesčitých pláží ešte jeden dar prírody: prírodné liečivé bahno na niektorých plážach. Lokálna salinizácia, či celotelový zábal je tu známy od rímskych čias. Nejde len o reumatické ochorenia a poruchy pohybového systému, ale aj o prostú regeneráciu, zníženie príznakov celulitídy a detoxikáciu prírodnou formou.

Štandard

dvere (interier, exterier), sanita, dlazby, obkladacky, priprava na klimatizaciu, elektroinstalacia. Kompetný prehľad štandardu si môžete pozrieť tu

Financovanie

Aktuálne možná výrazná zľava z ceny.

Možnosť financovania prostredníctvom bankového úveru. Ako Slovák nepotrebujete deklarovať príjem v Chorvátsku.