Privlaka 7

2020

od 280 000 € v štandarde

Vir

ihneď

1 260 000€

Vir

ihneď

1 260 000€

Vir

ihneď

1 260 000 €

Vir

ihneď k predaju

1 260 000 €

Vir

ihneď k predaju

1 260 000 €

Vir

ihneď k predaju

1 260 000 €

Vir

ihneď k predaju

1 260 000 €

bazén 8x4m (32㎡)
10m od mora

udržiavaná pláž
priamo pred domom

5 apartmánov
vlastná terasa alebo lodžia
plocha 780 ㎡, pozemok 420 ㎡

skúsenosti a kvalita prenesená do
vkusnej prímorskej architektúry

plne pripravené
k užívaniu

juhozápadná orientácia vám
poskytne dostatok slnka na celý deň

bazén 8x4m (32㎡) 10m od mora
udržiavaná pláž priamo pred domom

5 apartmánov
vlastná terasa alebo lodžia
plocha 780㎡, pozemok 420㎡

skúsenosti a kvalita prenesená do
vkusnej prímorskej architektúry

plne pripravené k užívaniu

juhozápadná orientácia vám
poskytne dostatok slnka na celý deň

Architektúra

Domčeky sú navrhnuté v mediteránskom štyle s drevenými okenicami, veľkou terasou na oboch podlažiach a efektívnym využitím priestoru, vďaka ktorému každý dom ponúka veľký priestor na život ako aj dostatočný počet izieb na spanie.

Prevedenie

Na stavbu domov používame vždy kvalitné materiály a stavbu osobne dozorujeme až do jej úplného dokončenia vrátane zabezpečenia listu vlastníctva, kolaudačného a užívacieho povolenia. Všetky domy sú v prevedení štandard s možnosťou kompletného dozariadenia nábytkom v prípade záujmu klienta. V cene je zahrnuté aj zriadenie internet pripojenia a satelitnej TV so slovenskými a českými kanálmi.

Lokalita

Novostavba Privlaka 7 sa nachádza v tichej lokalite na prekrásnom pozemku vzdialeného len 10 metrov od mora. Pohľad na šíre more zo súkromia svojho pozemku si môžete vychutnať vďaka 2 metre vyvýšenému terénu, ktorý oddeluje pozemok od okolia. Priamo pod objektom kopíruje more dlhá promenáda vhodná na prechádzku ale aj športové aktivity ako napr. beh, bicyklovanie alebo korčule. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, beach bar, reštaurácie a cyklotrasy.

Štandard

dvere (interier, exterier), sanita, dlazby, obkladacky, priprava na klimatizaciu, elektroinstalacia. Kompetný prehľad štandardu si môžete pozrieť tu

Privlaka

Privlaka je idylické rybárske mestečko v Dalmácii. Okrem kompletnej občianskej vybavenosti (obchody, reštaurácie, plážové bary, marina, hotel), ponúka krásnu piesočnú pláž. Od hlavného mesta župánie – Zadaru je vzdialené 20 km. Do Zadaru sa dostanete zo Slovenska priamo po diaľnici od 700 do 900 kilometrov podľa toho, z ktorého miesta na Slovensku vyrazíte.

Prednosťou lokality Privlaka nie je len skvelé more a jej vybavenie, ale aj možnosti trávenia času, ktoré poskytuje. Okrem neďalekého Zadaru je lákadlom lokality aj 5 km vzdialené historické mestečko Nin, ktoré bolo sídlom chorvátskych kráľov. Hoci je len na malom ostrovčeku v lagúne, je najstarším chorvátskym kráľovským mestom. Mimo malebných uličiek, rímskych a kresťanských pamiatok, zaujme aj pekná piesčitá Ninská lagúna.

Okrem pohody pri kúpaní v mori má Privlaka široké možnosti aj pre rekreačný šport. Príjemné cyklotrasy ponúkajú vychutnať si čas v Chorvátsku aj inak.

Privlaka má okrem povestných piesčitých pláží ešte jeden dar prírody: prírodné liečivé bahno na niektorých plážach. Lokálna salinizácia, či celotelový zábal je tu známy od rímskych čias. Nejde len o reumatické ochorenia a poruchy pohybového systému, ale aj o prostú regeneráciu, zníženie príznakov celulitídy a detoxikáciu prírodnou formou.