O nás

O nás

Who Are We

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut  luctus ullamcorper.

Our Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut  luctus ullamcorper.

What We Do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut  luctus ullamcorper.

Láska na prvý pobyt

Do Zadaru sme prišli, tak ako väčšina Slovákov, na dovolenku a už sme zostali. Očarilo nás prostredie, vľúdnosť miestnych obyvateľov a priam gýčové počasie.

Vzduch nám s ľahkosťou vnikal do pľúc a všetko bolo upokojujúce.

Vápencové pohorie Velebit, ktoré chráni Zadar a okolie vytvára ideálne prostredie pre všetkých, ktorí trpia respiračnými ochoreniami.

Prekvapila nás aj teplota vody. Plytké morské pobrežie je bezpečné pre malých morských bádateľov. Čo viac si môžeme priať? Už len krásny dom na pobreží. Hneď sme sa pýtali miestnych na kúpu domčeka. Ceny nás doslova ohromili.

Kúpa vlastného

Pozitívny zlom nastal v roku 2004, ked naša túžba bývat vo vlastnom prerástla do kúpy apartmánového domu priamo v Chorvátsku. Doslova sme si „odšliapali“ všetky potrebné povinnosti od kúpnej zmluvy až po zriadenie internetu.

Postupne nás oslovovali známi s prosbou o pomoc pri kúpe nehnutelnosti v zadarskom regióne, comu sme radi vyhoveli. Výhodou tohto miesta je prímorská klíma a primerané ceny oproti ostatným lokalitám v Chorvátsku.

Realitná činnosť

Napokon, pre čoraz väčší záujem, sme sa rozhodli ponúkať naše služby aj verejnosti. Veľmi nás teší, že s mnohými z našich klientov sme sa spriatelili, nakoľko naša starostlivosť nikdy nekončila podpísaním zmluvy.

Naopak, pomáhame aj pri riešení právnej ochrany a taktiež pri vybavovaní desiatok potrebných drobností, s ktorými už máme bohaté skúsenosti.

 
 

Prečo my